​За крадіжку грошей із автомийки чоловік три роки проведе за ґратами

Подія трапилася у травні у Подільському районі Києва. Тоді до поліції надійшло повідомлення про те, що з території автомийки зникли гроші. Працівники поліції, які прибули на виклик, встановили: зловмисник проник до приміщення, де за допомогою інструментів пошкодив дверцята сейфу. Звідти він викрав гроші в іноземній і національній валюті на загальну суму 109 тисяч гривень і втік, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Правоохоронці переглянули відео з камер спостереження та опитали працівників автомийки. Як згодом з’ясувалося, до крадіжки причетний 27-річний уродженець Дніпропетровщини, раніше судимий за майнові злочини. Оперативники встановили його місце знаходження і затримали.

Вироком Подільського районного суду міста Києва за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, зловмисника засуджено до трьох років позбавлення волі.

Фото rbc.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.