Вищий господарський суд заборонив забудову Дніпровської набережної у Києві
- Подробиці
- Опубліковано 05.06.2013 13:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2334
Вищий господарський суд України підтвердив законність вимог прокуратури міста Києва та повернув столичній громаді 1,5 га землі на Дніпровській набережній вартістю понад 41 млн грн. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.
У 2004 році Київрада уклала з ПП «Олесь» довгостроковий договір оренди землі для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу спортивно-оздоровчих споруд та підприємств громадського харчування на Дніпровській набережній.
У подальшому приватне підприємство передало частину цієї ділянки у суборенду ТОВ «Джигірі».
Прокурорською перевіркою встановлено, що відведення земельної ділянки відбулося без погодження з природоохоронними та санітарно-епідеміологічними органами, а також органом охорони культурної спадщини.
Крім того, надана під забудову земля на Дніпровській набережній входить до зони охоронюваного природного ландшафту, де заборонено нове будівництво.
Господарським судом м. Києва та Київським апеляційним господарським судом скасовано рішення Київради про надання в оренду ПП «Олесь» земельної ділянки на Дніпровській набережній, а також визнано недійсним договір суборенди землі з ТОВ «Джигірі».
Вказані судові рішення залишені без змін постановою суду вищої судової інстанції.
Також з цієї категорії...

Винних в отруєні дітей у...
28 окт. 2013 г.

Екс-нардеп Олійник вже не хоче...
22 дек. 2014 г.

Суд арештував лідера «Всеукраїнського батальйонного...
12 февр. 2015 г.
Набираючі популярність...

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.

Поліцейські з’ясовують обставини вибуху в...
15 сент. 2025 г.

910 москалів подохло минулої доби...
16 сент. 2025 г.
Останні новини
16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській землі15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛАВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі