Засуджено денеерівця, який підірвав автомобіль біля блокпоста поблизу Маріуполя
- Подробиці
- Опубліковано 24.04.2017 19:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1118
15 років позбавлення волі з конфіскацією майна 24.04.2017 призначено Орджонікідзевським районним судом м. Маріуполя Донецької області громадянину, який у складі терористичної організації «ДНР» сприяв російській федерації у веденні агресивної війни проти України, а також вчинив терористичний акт.
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.
«У судовому засіданні доведено, що зазначений громадянин 01.11.2014, будучи учасником терористичної організації «ДНР», діючи за попередньою змовою з представниками спецслужб російської федерації та учасниками диверсійно-розвідувальної групи «Сват», терористичної організації «ДНР», незаконно виготовив вибуховий пристрій, розмістив його в автомобілі «ІЖ-2515» та із застосуванням якого 02.11.2014 вчинив терористичний акт у вигляді вибуху на блокпосту сил антитерористичної операції (м. Маріуполь), що спричинило загибель двох військовослужбовців Національної гвардії України та тілесні ушкодження двом особам», - йдеться у повідомленні.
Як підкреслюється у повідомленні, досудове розслідування у зазначеному провадженні, а також судове провадження здійснювалися за спеціальною процедурою, тобто заочно – за відсутності обвинуваченого, який переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності.
Досудове слідство та підтримання обвинувачення здійснювалися Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Продолжение дела Орлова
5 янв. 2016 г.

Горбатюк подав на Луценка в...
31 июл. 2018 г.

Громадська організація просить суд з`ясувати,...
1 окт. 2018 г.
Набираючі популярність...

Президент ФІФА перевірить футбольну інфраструктуру...
13 нояб. 2024 г.

Саміт «Виклики сьогодення» – відбувся!
22 февр. 2025 г.

Плани Китаю щодо нового світового...
3 сент. 2025 г.
Останні новини
09.09.2025 09:52
Збито та подавлено 60 ворожих БпЛА09.09.2025 09:47
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 вересня
Коментарі