ВАСУ скасував судові рішення про готовність до експлуатації житлових будинків у Києві
- Подробиці
- Опубліковано 08.09.2017 20:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2241
Судом встановлено, що всупереч нормам чинного законодавства, забудовники намагалися у судовому порядку зобов’язати Державну архітектурно-будівельну інспекцію України зареєструвати декларації про готовність до експлуатації трьох житлових багатоповерхових будинків загальною площею понад 12 тис кв м, які знаходяться у Шевченківському районі м. Києва.
Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
При цьому у порушення вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» будівництво багатоповерхових будинків здійснювалось на земельних ділянках, які за функціональним призначенням належать до садибної забудови, та кількість побудованих поверхів не відповідає дозвільним документам, які були отримані забудовниками до початку будівництва.
Враховуючи порушення при проведенні будівництва, Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві відмовлено у реєстрації декларацій про готовність житлових багатоповерхових будинків до експлуатації. Однак, за допомогою фізичної особи у судовому порядку забудовникам вдалося зобов’язати орган архітектурно-будівельного контролю зареєструвати ці декларації.
За активної участі Генеральної прокуратури України Вищий адміністративний суд України скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій, винесені на користь недобросовісного забудовника, та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції.
Фото TaxLink
Також з цієї категорії...

Печерський суд відмовив прокурорам в...
11 мар. 2016 г.

Колишньому судді Ігорю Зваричу відмовлено...
30 янв. 2019 г.

Суд визнав протиправною постанову Уряду...
4 мар. 2019 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Чергове Трамп-шоу навколо переговорів
9 авг. 2025 г.

Ізраїль планує захопити місто Газа,...
9 авг. 2025 г.
Останні новини
09.08.2025 13:23
Чергове Трамп-шоу навколо переговорів09.08.2025 13:10
Збито-подавлено крилату ракету Іскандер-К та 16 ворожих БпЛА09.08.2025 12:59
940 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 серпня
Коментарі