Генпрокуратур захистила інтереси держави у банківській сфері
- Подробиці
- Опубліковано 15.09.2017 15:31
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2002
Беручи до уваги значну соціальну напругу в питаннях своєчасного відшкодування громадянам коштів за вкладами, розміщеними у банківських установах, Генеральна прокуратура України займає принципову позицію на захист законних державних інтересів у справах, пов’язаних із майном Публічного акціонерного товариства «Комерційного банку «Надра».
Так, Генеральною прокуратурою України здійснено вступ у розгляд Вищим адміністративним судом України справи за позовом одного з ТОВ до Комунального підприємства «Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна» про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію права власності на цілісний майновий комплекс загальною площею 6203,70 кв м, розташований в м. Києві, повідомляє прес-служба ГПУ.
Вказаний об’єкт нерухомості є предметом іпотеки за договором, укладеним між банком «Надра» та вказаним ТОВ, і на нього рішенням Київського апеляційного господарського суду від 16.12.2015 звернуто стягнення в рахунок погашення кредитної заборгованості перед банком в загальній сумі 83,3 млн грн. У зв’язку з тим, що вказаний банк віднесений до категорії неплатоспроможних, ці кошти мали бути спрямовані до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для здійснення відшкодування вимог його вкладників.
Намагаючись уникнути примусового стягнення кредитної заборгованості, підприємство з надуманих підстав оскаржило в судовому порядку рішення про державну реєстрацію права власності на спірний цілісно-майновий комплекс. Суди першої та апеляційної інстанцій позов задовольнили.
Вищий адміністративний суд України 13.09.2017 погодився з доводами Генеральної прокуратури України та скасував незаконні судові рішення, а провадження у справі закрив.
Фото rbc.ua
Також з цієї категорії...

На заборону наметів на Євромайдані...
26 нояб. 2013 г.

Прокурор Києва відповів на звинувачення...
24 февр. 2015 г.

На Одещині активісти захопили суд...
21 июл. 2017 г.
Набираючі популярність...

Чи готова Європа до створення...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
19 мая 2025 г.

1040 москалів подохло минулої доби...
19 мая 2025 г.
Останні новини
19.05.2025 11:27
Знешкоджено 76 ворожих БпЛА19.05.2025 11:19
1040 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2025 09:35
1130 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі