Колишнього правоохоронця засуджено до 9 років позбавлення волі за участь у складі злочинної організації
- Подробиці
- Опубліковано 16.09.2017 19:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2791
Апеляційним судом м. Києва 13.09.2017 залишено в силі вирок Святошинського районного суду м. Києва, яким засуджено колишнього оперуповноваженого відділу по боротьбі із незаконним обігом наркотиків Святошинського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві за ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 1, ч. 2, ч. 3 ст. 365, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 162, ч. 4 ст. 28, ч. 4 ст. 189, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна, позбавленням права обіймати посади, пов’язані з здійсненням правоохоронної діяльності строком на 3 роки, штрафом та позбавленням спеціального звання капітан міліції.
Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
Прокуратура в суді довела, що колишній правоохоронець використовував надані йому повноваження для власного збагачення та збагачення інших працівників вказаного відділу Святошинського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві.
Встановлено, що він, будучи працівником правоохоронного органу, у 2011 році брав участь у створеній працівниками міліції злочинній організації, метою діяльності якої було системне збагачення її учасників шляхом вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.
Учасники вказаної злочинної організації діяли на території міста Києва та інших регіонів України. При цьому, використовуючи владні повноваження, правоохоронці систематично вчиняли розбійні напади, затримання осіб на підставі завідомо неправдивих офіційних документів, незаконні обшуки із застосуванням насильства та погроз його застосування, заволодіння майном затриманих осіб, а також здійснювали незаконні придбання, зберігання, перевезення та збут наркотичних засобів та одержання у будь-якому вигляді неправомірної вигоди за не притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які збували чи придбавали наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги.
Судовий розгляд стосовно інших учасників злочинної організації триває.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

За вчинення розпусних дій щодо...
16 нояб. 2015 г.

Вовк хотів через суд заблокувати...
1 июл. 2017 г.

Печерський суд залишив Дангадзе за...
11 мая 2018 г.
Набираючі популярність...

Издевательства над Тимошенко испортили Украине...
29 апр. 2012 г.

Режим Януковича не має розуму...
17 июн. 2012 г.

У Києві виявлена чергова провокація...
25 окт. 2012 г.
Останні новини
01.07.2025 09:43
Знешкоджено 47 ворожих БпЛА01.07.2025 09:34
970 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі