​Суддю Святошинського райсуду Києва відсторонено від здійснення правосуддя на шість місяців

Вища рада правосуддя 11 жовтня 2017 року продовжила розгляд питань порядку денного засідання Ради 10 жовтня 2017 року, в якому було оголошено перерву.

Зокрема, Вища рада правосуддя розглянула подання Третьої Дисциплінарної палати ВРП про тимчасове відсторонення судді Святошинського районного суду міста Києва Петренко Наталії Олексіївни від здійснення правосуддя на шість місяців з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.


Про це повідомляється на сайті Вищої ради правосуддя.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький повідомив, що зазначене подання внесене на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 21 червня 2017 року № 1657/3дп/15-17 про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Святошинського районного суду міста Києва Петренко Н.О.

Підставою притягнення судді Святошинського районного суду міста Києва Петренко Н.О. до дисциплінарної відповідальності стали встановлені Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя факти, які свідчать про те, що при розгляді клопотання про застосування до громадянина Н., підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 294 Кримінального кодексу України, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також справ про притягнення до адміністративної відповідальності осіб, обвинувачених у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 122-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України» допустила у зв’язку з очевидною недбалістю порушення прав людини і основоположних свобод і поведінку, яка порочить звання судді та підриває авторитет правосуддя, що відповідно до пунктів 3 та 4 частини першої статті 106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» є підставою для притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

Рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 21 червня 2017 року № 1657/3дп/15-17 відповідно до статті 51 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» оскаржене не було.

Вища рада правосуддя ухвалила подання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя задовольнити; тимчасово, строком на шість місяців, відсторонити суддю Святошинського районного суду міста Києва Петренко Наталію Олексіївну від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді; доручити Національній школі суддів України забезпечити проходження суддею Святошинського районного суду міста Києва Петренко Наталією Олексіївною підвищення кваліфікації з метою подальшого кваліфікаційного оцінювання для підтвердження нею здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Фото vru.gov.uaКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

В россии на самом высоком уровне даже не скрывают, что не видят Украину независимой страной и призывают к ликвидации нашей государственности

подробнее

Опрос

На Вашу думку, що допоможе українцям здолати бідність?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.