​Постали перед судом члени злочинного угруповання, які займалися масовим збутом «важких» наркотиків

Слідчими прокуратури міста Києва завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо 13 членів злочинної організації, які упродовж 2014 –2016 років масово збували наркотичні, психотропні речовини та сильнодіючі лікарські засоби у Києві та ще 4 регіонах України.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

До складу злочинної групи, окрім 3-х організаторів, входили кур’єри, оператори зв’язку та постачальник, який забезпечував діяльність нарколабораторії. Роль одного з наркокур'єрів у цій організації виконував співробітник столичної поліції.

Злочинне угруповання вирізнялося серйозною схемою конспірації та ієрархії. Транспортні засоби, якими користувалися члени ОЗГ, були обладнані прихованими сейфами та засобами GPS стеження. Збут наркотичних речовин здійснювався шляхом безконтактних «закладок» в обумовлених місцях.

Варто зазначити, що документування злочинної діяльності наркосиндикату тривало майже 6 місяців. За цей час було проведено більш ніж 70 негласних слідчих (розшукових) дій та оперативні закупки. У вересні минулого року за результатами масштабної спецоперації, в якій були задіяні 250 правоохоронців, члени злочинного угруповання були затримані.

Під час обшуку у них вилучили 14 одиниць вогнепальної зброї, 7 бойових гранат, близько півтори тисячі боєприпасів, грошові кошти у сумі близько 300 тис грн, а також наркотичні засоби, об’єм яких вираховувався у кілограмах та літрах (гашиш, метадон, амфітамін, ацетильований опій і тисячі таблеток сильно діючих лікарських засобів). За цінами «чорного» ринку сума конфіскованих наркотиків становила майже 6 млн грн. Також установлено, що за період діяльності злочинної організації обіг грошових коштів на банківських рахунках її учасників склав понад 90 млн грн.

Наразі обвинувальні акти щодо учасників злочинної групи за ч.1 ст. 255, ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 321, ч. 3 ст. 311, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 263-1 КК України скеровано до суду для розгляду по суті. Ухвалами судів на грошові кошти обвинувачених та їхнє майно (13 автомобілей, у тому числі преміум-класу) накладено арешт.

При цьому щодо трьох членів злочинної організації, які співпрацювали зі слідством та надали викривальні покази щодо організаторів наркосиндикату, судами вже затверджено угоди про визнання винуватості з визначенням реальної міри покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Крім того, в межах окремого кримінального провадження триває розслідування за фактами легалізації коштів, отриманих від незаконного обігу наркотичних речовин учасниками цього угруповання.

Фото прес-служби прокуратури Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 жовтня розповів про наступні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.