Шевченківський суд столиці виніс вирок грабіжнику
- Подробиці
- Опубліковано 03.12.2018 13:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2005

Затримали зловмисника неподалік від місця злочину: наступні чотири роки він проведе за ґратами. Як нагадує прес-служба Нацполіції Києва, подія трапилася на вулиці Терещенківській у Шевченківському районі Києва. Зловмисник їхав у громадському транспорті та, скориставшись неуважністю водія, на зупинці схопив його барсетку і побіг.
Потерпілий відразу помітив це і почав кликати на допомогу. Співробітники карного розшуку Шевченківського управління поліції, які були неподалік, наздогнали правопорушника і затримали.
Вироком Шевченківського районного суду м. Києва фігуранта за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, засуджено до чотирьох років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі