Оболонський суд відправив киянина за грати, в помешканні якого виявили бойову гранату, патрони та наркотики
- Подробиці
- Опубліковано 20.02.2018 16:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1982

Такими були результати санкціонованого обшуку, проведеного співробітниками Управління карного розшуку столичного главку спільно із правоохоронцями Оболонського управління поліції. Наступні три роки киянин проведе за ґратами, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
У кінці січня минулого року до правоохоронців надійшла оперативна інформація про те, що в одній із квартир на Оболонському проспекті може зберігатися зброя. За погодженням прокурора та після отримання відповідної постанови суду оперативники та слідчі провели обшук у помешканні 40-річного чоловіка.
У квартирі поліцейські виявили гранату РГД-5 і запал до неї, 21 патрон та два поліетиленові пакетики із речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну. Небезпечні предмети та речовини слідчо-оперативна група вилучила та направила на експертизу.
Киянин правоохоронцям пояснив, що боєприпаси та наркотики знайшов на вулиці та вирішив залишити собі. З якою метою він їх зберігав, розповідати відмовився. Поліцейські з’ясували, що чоловік раніше мав проблеми із законом через майнові злочини та злочини, пов’язані із виготовленням та зберіганням наркотичних речовин.
У результаті експертні дослідження підтвердили, що вилучений предмет є вибуховим пристроєм та відноситься до бойових припасів, а речовина рослинного походження – це подрібнені плодові тіла грибів, що містять псилоцин і відносяться до особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких заборонено. Також патрони, які вилучила слідчо-оперативна група, є придатними для стрільби із нарізної вогнепальної зброї.
Під час судового засідання підозрюваний визнав свою вину у скоєних злочинах.
Вироком Оболонського районного суду м. Києва чоловіка за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 2 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, засуджено до трьох років позбавлення волі.
Фото Еспресо.TV
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.05.2026 11:00
Збито та подавлено 131 ворожий БпЛА20.05.2026 10:54
920 кацапів подохло минулої доби на українській землі19.05.2026 09:28
Збито та подавлено 180 ворожих БпЛА19.05.2026 09:20
1140 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2026 10:26
Збито та подавлено 4 ракети та 503 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 17 травня


Коментарі