Кишенькового крадія відправили за грати на чотири роки

Вироком Святошинського районного суду міста Києва чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) та ч. 2 ст. 15 ч. ст. 185 (Замах на крадіжку) Кримінального кодексу України. За скоєння кишенькових крадіжок його засуджено до чотирьох років позбавлення волі.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, під час проїзду у вагоні потягу зловмисник викрав телефон з кишені пасажира підземки. Доведена його причетність до трьох аналогічних злочинів на різних станціях метрополітену.

Встановлено, що під час проїзду на перегоні станцій метро «Святошин»-«Нивки» зловмисник викрав телефон. Але за діями чоловіка вже пильнували працівники відділу кримінальної поліції в метрополітені. Під час скоєння злочину чоловіка відразу ж затримали із викраденим смартфоном. У кімнаті поліції у присутності двох понятих викрадену річ вилучили та повернули потерпілому.

Злочинцем виявився уродженець Київської області, він повністю визнав свою вину та співпрацював зі слідством.

Фото kyivcity.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.