Киянин за вбивство чоловіка отримав вісім років позбавлення волі
- Подробиці
- Опубліковано 12.04.2018 13:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1794
Смертельний удар ножем зловмисник наніс потерпілому під час бійки. Подія трапилася в Святошинському районі столиці. Правоохоронці встановили, що в одній із недобудов між чоловіком та незнайомцем спочатку виник словесний конфлікт, а потім в хід пішли кулаки. Під час бійки зловмисник вдарив потерпілого ножем у спину та втік із місця події, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
У ході проведення розшукових заходів працівники Святошинського управління поліції затримали чоловіка, підозрюваного у вбивстві. З'ясувалося, що він раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжок.
Вироком Святошинського районного суду зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, засуджено до восьми років позбавлення волі.
Фото kyivcity.org
Також з цієї категорії...

У Києві засуджено водія тролейбусу,...
26 апр. 2014 г.

Вища рада юстиції відкрила дисциплінарну...
5 авг. 2016 г.

Парня, которого унесло на батуте...
12 нояб. 2017 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
27 июн. 2025 г.

970 кацапів подохло минулої доби...
27 июн. 2025 г.

Знешкоджено 365 ворожих цілей
27 июн. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі