Суд вирішив: будівництва на вулиці Кіото не буде

apel sud

 
Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури Деснянського району та залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким повернуто у власність громади земельну ділянку площею 1,26 га на вулиці Кіото, 5-9. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У 2003 році Київрада надала в оренду будівельній холдинговій компанії земельну ділянку вартістю 21 млн гривень для будівництва житлових будинків з підземним паркінгом.

Втім, проект землеустрою не пройшов спеціальної державної експертизи, що є грубим порушенням земельного законодавства.

Зважаючи на це, прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати недійсним рішення Київради та розірвати договір оренди земельної ділянки.

Господарський суд задовольнив позовні вимоги прокуратури, а суд апеляційної інстанції залишив вказане рішення без змін.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.