Суд визнав незаконність арешту Ігоря Мосійчука у ВР

nezakonnist areshtu

 
Вищий спеціалізований суд України вчора, 10 березня 2016 року, задовольнив скаргу захисників народного депутата Ігоря Мосійчука щодо його затримання у вересні 2015 року в стінах Верховної Ради України. Про це повідомив сам Ігор Мосійчук у Facebook.


«Тим, як було проведено моє затримання - ГПУ порушила всі істотні норми КПК. І це у відношенні мене - народного депутата України. Годі й чекати дотримання порядку при затриманні звичайних громадян. Саме це спонукало мене і моїх захисників подати скаргу і змусити Генеральну прокуратуру понести відповідальність за своє безчинство. Високий суд, заслухавши наші пояснення, ухвалив рішення задовільнити скаргу. Це ще одна перемога на шляху до повного доведення моєї невинуватості!

Сьогоднішнє рішення Вищого спеціалізованого суду України: задоволення касаційної скарги щодо незаконності мого затримання у вересні 2015 року в стінах Верховної Ради, показало, що в Україні, на відміну від «Мордора»-Росії, існує судочинство і змагальність у судовому процесі», - написав Мосійчук.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.