У понеділок пройшло друге засідання суду у справі «Монтян проти ментів»

Засідання суду, яке мало початись о 10.00, півгодини ніяк не могли розпочати. Попереднє засідання проводилось у великій залі №5. Сьогодні ж адміністрація суду чомусь вирішила проводити розгляд справи у залі №4, значно меншій за розмірами.
 
 
Коли усі перемістилися до четвертої зали, засідання мало от-от розпочатись, і до зали приходило дедалі більше і більше людей. Побачивши, що зала не вміщає усіх бажаючих бути присутніми на розгляді, його знову перенесли до більшої зали №5, де воно і розпочалось із запізненням на 30 хвилин.
 
Під час засідання міліціянти брехали, хто я к міг, захищаючи скоріше не честь мундиру, а себе – пітніли і червоніли, наче першокласники, уникали відповідей на незручні запитання адвокатів якоюсь нісенітницею та в один голос повторювали від репетируване, напевне, у відділку: «Монтян лаялася нецензурно (начебто вони цензурно спілкуються із клієнтами у своєму відділку), шарпала працівників міліції за одяг і за руки, не давала можливості навіть пред’явити документи». А сумнозвісні херсонські опери навіть вдалися до неприхованої брехні просто у суді. Коли адвокати Монтян запитали їх – де знаходиться постанова про привід підзахисної Монтян, опер Тихоненко сказав: - Постанова про привід – знаходиться зараз в моїх особистих речах у Подільському РВС.
 
Але перед тим інший його співробітник сказав, що вони відвезли оригінал в Херсон.
 
 - Так-так-так... – раптово змінив свої покази свідок, - мій напарник був прав... в моїх речах знаходяться інші документи...
 
Але на клопотання захисників вилучити цей документ з особистих речей Тихоненко та доставити його в суд для огляду суддя відповіла відмовою.
 
Далі в суді було багато перепитій. Присутні побачили лице правоохоронців у всій їх ганебній красі. Та за увесь час майже шестигодинного засідання жоден з працівників міліції не обмовився навіть одним українським словом. Тобто – всі вели мову російською, наче вони захищають правопорядок не в Україні, а десь поза її межами, ну, наприклад, у Росії.
 
За сідання звершилося найцікавішою його частиною – переглядом і переслуховуванням відео і аудіо записів, зроблених камерою спостереження райвідділку Подільського РВС і журналістом тижневика «Дзеркало тижня» Лідією Суржик. І, о диво, на жодному з цих відео і аудіо доказів суд не побачив і не почув фактів злісного правопорушення, яке міліціянти шили Тетяні Монтян у Подільському райвідділку міліції.
 
Після чого суд оголосив про закриття справи. Вирок оголосять вже завтра, 26 жовтня, об 11 годнині.
 
Ігор ПІНЧУК


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.