Суд допитає голову ДМС Соколюка у справі позбавлення Саакашвілі громадянства
- Подробиці
- Опубліковано 21.04.2018 18:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1548
Суд допитає у якості свідка голову ДМС Максима Соколюка у справі за позовом лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі до Порошенка щодо позбавлення громадянства. Відповідне рішення вчора ухвалив Касаційний адмінсуд у складі Верховного суду, повідомляє прес-служба партії РНС.
Учора суд допитав свідків - працівників Шевченківського відділу ДМС та ГУ ДМС в місті Києві, які займались формуванням подання щодо втрати громадянства Михайла Саакашвілі. Вони у своїх показах посилались на те, що діяли відповідно до резолюції Соколюка, де було вказано «підготувати подання про втрату громадянства».
«Ми виконували свої посадові обов'язки, в резолюції було написано вчинити пряму дію – підготувати документи», - зазначив свідок Пономаренко.
Адвокат Руслан Чорнолуцький відзначив, що є необхідність допитати самого керівника ДМС, та звернувся до колегії суддів з відповідним клопотанням.
«Сьогодні ми побачили, що свідки плутаються в показах. Вони не змогли відповісти на велику кількість запитань, це говорить про те, що вони або не фахові і відбувався хаос щодо питання позбавлення громадянства Саакашвілі, або там є людський фактор втручання в підготовку документів – заява на отримання громадянства, яка фігурує у справі., підписана не рукою Михайла Саакашвілі, до справи не додана довідка про відсутність судимості в Грузії і т. д. Це говорить про неякісну, дуже швидку підготовку міграційної справи щодо позбавлення громадянства, вони за один робочий день отримали лист ГПУ, резолюцію Соколюка, нібито опрацювали це, склали подання про втрату громадянства. Запитаємо в Соколюка, яким чином це відбувалось, яку роль він в цьому випадку відігравав», - відзначив Чорнолуцький.
Крім того, Чорнолуцький зазначив, що адвокати клопотатимуть про виклик ще низки свідків. Наступне засідання відбудеться 11 травня.
Максим Соколюк. Фото kmu.gov
Також з цієї категорії...

Прокуратура домоглася заборони зведення офісного...
14 сент. 2015 г.

Прокуратура не допустила незаконне будівництво...
9 окт. 2015 г.

За одержання хабара судді в...
28 окт. 2015 г.
Набираючі популярність...

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Как стать миллионером в Украине...
24 мар. 2012 г.

«Я хочу…» Януковича - важнее...
16 мая 2012 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі