Суд не задовольнив позов про захист гідності, честі та ділової репутації за висловлювання у Facebook
- Подробиці
- Опубліковано 09.08.2018 18:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1982
Самарським районним судом м. Дніпро ухвалено рішення по цивільній справі за позовом гр. Б про захист гідності, честі та ділової репутації особи у зв’язку з висловлюваннями у соціальній мережі Facebook. Про це повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.
Як зазначається в повідомленні, позивач Б., завуч однієї зі шкіл м. Дніпра, звернулась до суду з позовом за захистом порушених прав у зв’язку з поширенням інформації щодо неї на сторінці відкритої загальнодоступної групи у соціальній мережі Facebook. Позивач вважає це «травлею» і вимагає притягнути відповідачів до відповідальності, визнати інформацію, яка принижує гідність, честь та ділову репутацію, недостовірною та зобов’язати відповідача спростувати її у спосіб, яким вона була поширена. Одним з відповідачів є колега позивача - вчитель.
У заключному слові сторони та їх представники ще раз переконували суд у своїй правоті.
Дослідивши усі докази по справі, заслухавши сторони та їх представників і свідків, суд відмовив повністю у задоволенні позову гр. Б.
Фото rionegro.com.ar
Також з цієї категорії...

Европейский суд рассмотрит дело украинки,...
26 окт. 2013 г.

Суд оставил под стражей журналиста...
20 дек. 2013 г.

Росіянина засуджено до 12 років...
13 дек. 2016 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Сьогодні спливає термін ультиматуму кремлю,...
8 авг. 2025 г.
Останні новини
08.08.2025 09:51
Збито-подавлено 82 ворожі БпЛА08.08.2025 09:45
1040 москалів подохло минулої доби на українській землі07.08.2025 12:28
Збито-подавлено 89 ворожих БпЛА07.08.2025 12:20
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 8 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі