Шевченківський районний суд Києва виніс покарання жінці за вбивство чоловіка
- Подробиці
- Опубліковано 07.11.2018 14:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2129
Подія трапилася у березні минулого року. До Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення про те, що у підвальному приміщенні правоохоронці виявили тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті та 37-річну жінку. Вона пояснила, що під час розпивання алкогольних напоїв вдарила потерпілого ножем, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
З місця експерти вилучили ніж зі слідами бурого кольору. Також працівники поліції встановили особу потерпілого: ним виявився 40-річний мешканець Вінницької області, раніше неодноразово судимий за крадіжки.
Вироком Шевченківського районного суду у місті Києві зловмисницю за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, засудили до семи років позбавлення волі.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Печерський суд відмовив прокурорам в...
11 мар. 2016 г.

Синки Кучми
13 янв. 2019 г.

Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну...
25 сент. 2019 г.
Набираючі популярність...

СБУ затримала дезертира, який на...
13 окт. 2025 г.

У Києві затримали поляка, який...
13 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
14 окт. 2025 г.
Останні новини
14.10.2025 10:23
1200 кацапів подохло минулої доби на українській землі13.10.2025 19:34
Трамп хоче обговорити з путіним передачу «Томагавків» УкраїніПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі