За крадіжки велосипедів киянин проведе за ґратами півтора роки
- Подробиці
- Опубліковано 25.11.2018 14:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2197

Подія трапилася на території Подільського району Києва. До поліції надійшло повідомлення про крадіжку велосипеда із загального коридору багатоповерхівки. Після проведення комплексу розшукових заходів зловмисника затримали. Ним виявився раніше судимий за крадіжку киянин. Окрім цього, доведена його причетність до вчинення аналогічного злочину на території району, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Вироком Подільського районного суду міста Києва за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, зловмисник отримав півтора роки позбавлення волі.
Фото yourlawyer.in.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
08.01.2026 10:40
Збито та подавлено 70 ворожих БпПЛА08.01.2026 10:33
1400 москалів подоло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини на 7 січня


Коментарі