​Справа Гримчака: Апеляційна палата ВАКС залишила в силі запобіжний захід у вигляді застосування домашнього арешту

Сьогодні, 10 лютого 2020 року, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційну скаргу прокурора САП на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 30 січня 2020 року про зміну підозрюваному, екс-заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застосування домашнього арешту.


Про це повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.

За результатами судового розгляду суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги та залишив в силі запобіжний захід у вигляді застосування домашнього арешту.

Вказана ухвала набрала законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

Фото прес-служби суду ВАКС



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.