Обвинуваченим по «справі 31 серпня» продовжено тримання під вартою
- Подробиці
- Опубліковано 27.10.2016 11:22
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1757
У Шевченківському районному суді м. Києва 25.10.2016, за участю прокурора Генеральної прокуратури України та інших учасників судового провадження відбулось підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох осіб, які 31.08.2015 вчинили терористичний акт біля будівлі парламенту, внаслідок якого загинуло 4 особи, а 144 отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
Суд погодився з позицією прокурора та призначив судовий розгляд на підставі обвинувального акту, задовольнивши при цьому клопотання обвинувачених про суд присяжних.
Також судом продовжено обвинуваченим строк тримання під вартою, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Мін’юст та вимагає притягнути до...
30 мар. 2015 г.

Судитимуть колишнього прокурора Подільського району...
25 июл. 2016 г.

Суд присудив Шабуніну «особисте зобов’язання»...
16 авг. 2017 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі