У Києві засудили киянина, який смертельно поранив тещу
- Подробиці
- Опубліковано 21.12.2018 19:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2166

Правоохоронці довели причетність чоловіка до злочину, за вчинення якого суд призначив йому сім років позбавлення волі. Подія трапилася у серпні 2018 року у Святошинському районі столиці. До поліції надійшло повідомлення про те, що у лікарню госпіталізували жінку із ножовим пораненням, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
На місце виїхала слідчо-оперативна група, яка задокументувала подію. Правоохоронці з’ясували, що жінка разом із дочкою та її співмешканцем вживали алкоголь. Коли виник словесний конфлікт, чоловік взяв ніж і вдарив тещу у живіт.
Потерпіла спочатку відмовилася від госпіталізації, але за кілька днів її стан погіршився. Киянку доставили до медичного закладу, де потерпіла згодом померла.
Вироком Святошинського районного суду міста Києва чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Зловмисника засуджено до семи років позбавлення волі.
Фото ТСН
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
05.11.2025 09:37
Збито та подавлено 61 ворожий БпЛА05.11.2025 09:30
900 кацапів подохло минулої доби на українській землі04.11.2025 09:38
Збито та подавлено 92 цілі противника04.11.2025 09:31
840 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 4 листопада


Коментарі