​Суд пояснив, чому Йовбака поновили на закарпатській митниці

Закарпатський окружний адміністративний суд (ЗОАС) зробив офіційну заяву через Інтернет-видання, які «необ’єктивно висвітлюють інформацію про поновлення на посаді митників Закарпатської митниці, формуючи при цьому хибну суспільну думку щодо корумпованості та участі у «схемах» суддів окремого суду». Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Судову владу.


Всі рішення судом приймаються виключно на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, які підтверджені належними доказами, наданими та дослідженими під час судового розгляду, у відповідності до норм матеріального та процесуального права, згідно з конституційними засадами та принципами адміністративного судочинства. Громадська думка, позитивна вона чи негативна, особисті, людські чи професійні якості особи не можуть слугувати підставою для винесення законного рішення, - йдеться у релізі ЗОАС.

Стосовно справи про поновлення митника Михайла Йовбака, який «не помітив»… 862 кілограми бурштину на мільйон доларів, суд пояснив: під час розгляду цієї справи встановлено, що позивач був звільнений за порушення присяги державного службовця. Однак митним органом, наказ якого оскаржений у суді, не було надано жодних обґрунтувань та належних доказів того, у чому полягає особлива тяжкість порушень позивача , а головне, доказів встановлення умисності допущених позивачем порушень та настання тяжких наслідків, які мали місце внаслідок цих порушень.

Також суд вважає, що відповідачем не було доведено, що несумлінне виконання позивачем своїх посадових обов’язків, визначених у посадовій інструкції, є порушенням саме Присяги державного службовця, що і стало підставою для скасування наказу про звільнення та поновлення на роботі Йовбак М.І.

Іншого митника Кравчука (Чобей) Ю.Ю. поновлено судом на посаді у зв’язку з тим, що при його звільненні Закарпатською митницею ДФС не дотримано правил і порядку звільнення за підставами, пов’язаними з дисциплінарною відповідальністю. Судом встановлено, що керівник митного органу порушив десятиденний строк , передбачений законом для прийняття рішення за результатами розгляду акта та інших матеріалів службового розслідування : акт службового розслідування отримав 30.12.2014р., а прийняв рішення про звільнення 13.01.2015р. Цей факт є порушенням норм законодавства, внаслідок чого наказ про звільнення є нечинним, а працівник підлягає поновленню на роботі.

Також суд нагадав, що відповідно до пунктів 2 та 3 ч. 1 ст. 371 КАС України: негайно виконуються рішення суду про присудження виплати заробітної плати та поновлення на посаді у відносинах публічної служби.

Фото resonance.uaКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Минулої доби втрат серед українських захисників не було. На обстріли противника наші воїни давали адекватну відповідь

подробнее

Опрос

Ваше ставлення до введення в Україні латиниці замість кирилиці?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.