Высший спецсуд решит дальнейшую судьбу Василия Волги

volga sudba

 
6 августа 2013 года в 10:00 Высший специализированный суд начнет рассмотрение кассационной жалобы защиты Василия Волги, признанного виновным в совершении преступлений, предусмотренных ч.2. ст. 15, ч.3. ст. 368 Уголовного кодекса (покушение на получение взятки), а также в преступлении, предусмотренного ч.3 ст. 191 (присвоение, растрата имущества, или завладение им путем злоупотребления служебным положением). Об этом «Конфликтам и законам» сообщили в пресс-службе Агентства журналистских исследований.


В своей кассационной жалобе адвокат экс-главы Госфинуслуг Евгений Солодко просит суд признать своего подзащитного невиновным в эпизоде по взятке и виновным в халатности в эпизоде с трудоустройством водителя Василия Волги.

Напомним, что 24 сентября 2012 года Шевченковский районный суд признал Василия Волгу виновным, основываясь на полученным Волгой смс-сообщении от Виктора Адамовича с цифрой «500» и показаниях подсудимых.

9 января 2013 года Апелляционный суд Киева не внял доводам защиты Волги и подтвердил приговор.

Заседание состоится в 10:00 по адресу: г. Киев, ул. Филиппа Орлика, 4а.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.