Колишньому голові правління банку «Михайлівській» відмовлено у зміні запобіжного заходу

shevchen sud

 
За принципової позиції столичної прокуратури Шевченківський райсуд міста Києва відмовив колишньому голові правління ПАТ «Банк Михайлівській» у зміні запобіжного заходу. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».


Таке рішення суд оголосив сьогодні, за результатом розгляду клопотання адвокатів підозрюваного, які просили змінити своєму підзахисному запобіжний захід з тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 137,8 млн гривень на особисте зобов’язання.

Суд визнав безпідставним вказане клопотання та відмовив у його задоволенні.

Як вже повідомлялось, прокуратура міста Києва підозрює колишнього голову правління ПАТ «Банк Михайлівській» у розкраданні 870 млн гривень банківських коштів та доведенні банку до неплатоспроможності. Екс-посадовцю інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ст. 218-1 КК України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.