​Київський апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу редакції «Новое время»

1 березня 2019 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану скаржником директором ТОВ «Видавничий Дім «Медіа-ДК», на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 4 лютого 2019 року, якою задоволено клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та надано тимчасовий доступ до речей і документів, які містять комерційну таємницю, та можливість вилучення їх копій, що перебувають у володінні ТОВ «Видавничий Дім «Медіа-ДК», а саме: авторського договору між ТОВ «Видавничий Дім «Медіа-ДК» та автором статті: «Діамантова дочка. Хто і як платив за навчання спадкоємниці прокурора Корнійця у Великій Британії», документів, що регламентують процедуру розміщення статтей на Інтернет-порталі «Новое время», документів, в яких відображені повні анкетні дані та контактні телефони особи, що підготувала та в подальшому опублікувала на Інтернет-порталі «Новое время» статтю «Діамантова дочка. Хто і як платив за навчання спадкоємниці прокурора Корнійця у Великій Британії», всіх копій «авторських матеріалів», а саме: текстових, графічних, або інших подібних об’єктів авторського права, які надсилались на електронні поштові адреси або передавались безпосередньо автором вказаної статті представникам ТОВ «Видавничий Дім «Медіа-ДК» та використовувались для подальшої публікації на Інтернет-порталі «Новое время».


Про це повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.

За результатом апеляційного розгляду апеляційну скаргу, подану скаржником, задоволено частково, ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 4 лютого 2019 року скасовано в частині надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять комерційну таємницю, та можливості вилучення їх копій, що перебувають у володінні ТОВ «Видавничий Дім «Медіа-ДК», а саме: документів, в яких відображені повні анкетні дані та контактні телефони особи, що підготувала та в подальшому опублікувала на Інтернет-порталі «Новое время» статтю «Діамантова дочка. Хто і як платив за навчання спадкоємниці прокурора Корнійця у Великій Британії», всіх копій «авторських матеріалів», а саме: текстових, графічних, або інших подібних об’єктів авторського права, які надсилались на електронні поштові адреси або передавались безпосередньо автором вказаної статті представникам ТОВ «Видавничий Дім «Медіа-ДК» та використовувались для подальшої публікації на Інтернет-порталі «Новое время», в решті ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 4 лютого 2019 року залишено без змін.

Фото court.gov.uaКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Сейчас западный мир сконцентрирован на дипломатии, и иногда кажется, что это последний раунд переговоров перед большой войной

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.