Кличко vs Богдан: суд відкрив провадження
- Подробиці
- Опубліковано 21.10.2019 17:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1699

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Віталія Кличка до керівника Офісу Президента України Андрія Богдана. Суд розглядатиме даний позов за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін, повідомляє прес-служба суду.
Як відомо, позивач просить суд визнати протиправними та такими, що вчинені з перевищенням наданих повноважень, дії Керівника Офісу Президента України Андрія Богдана щодо звернення до Уряду з листом про внесення Президенту подання про звільнення Віталія Кличка з посади Голови КМДА.
Нагадаємо, раніше ОАСК відкрив провадження і призначив на 31 жовтня підготовче засідання в іншій справі за позовом Віталія Кличка до Кабінету Міністрів України та глави Уряду Олексія Гончарука. У даному ж позові суд просять визнати протиправними дії КМУ щодо внесення Президенту України подання від 4 вересня про звільнення Віталія Кличка з посади Голови Київської міської державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень Глави держави, а також скасувати пропозицію Прем’єр-міністра, що датована 4 вересня, про звільнення позивача з посади Голови КМДА.
Фото cn.com.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 13 січня


Коментарі