Апеляційна палата залишила в силі запобіжний захід начальниці департаменту доступу до публічної інформації Офісу Президента України
- Подробиці
- Опубліковано 02.12.2019 18:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1809

Сьогодні Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційну скаргу прокурора на ухвалу слідчого судді від 15.11.2019 щодо обрання запобіжного заходу начальниці департаменту доступу до публічної інформації Офісу Президента України, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.
За результатами розгляду апеляційної скарги суд залишив у силі ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду, якою до підозрюваної застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною залишати житло цілодобово.
Фото court.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 17 січня


Коментарі