У Хмельницькому до 10 років позбавлення волі засудили водія, який на смерть збив двох пішоходів та зник з місця події
- Подробиці
- Опубліковано 09.02.2020 16:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1761
Хмельницький міськрайонний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і призначив 34-річному хмельничанину покарання у вигляді 10 років позбавлення волі та зобов’язав його сплатити родичам загиблих 1,5 мільйона моральної шкоди, повідомляє прес-служба Нацполіції України.
Дорожньо-транспортна пригода сталася в ніч на 30 квітня 2018 року поблизу зупинки «Міська лікарня» в обласному центрі. Двоє молодих людей, 24-річний мешканець Ізяславського району та 27-річний житель Шепетівки, переходили вулицю по пішохідному переходу, коли на них наїхав автомобіль «BMW 323». Молодший з чоловіків помер у кареті швидкої допомоги, а шепетівчанин — у приймальному відділенні міської лікарні під час надання першої медичної допомоги.
Водій транспортного засобу зник з місця пригоди. Патрульні поліцейські, зорієнтовані на пошуки винуватця ДТП, незабаром знайшли покинутий на сусідній вулиці автомобіль з характерними для наїзду ушкодженнями на передній частині.
У вчиненні ДТП обґрунтовано підозрювався 34-річний житель обласного центру. Його оголосили в розшук і 2 травня затримали в Кам’янець-Подільському районі. Чоловік переховувався на одному із дачних масивів.
До речі, зловмисник раніше вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Зокрема, за вчинення ДТП, а також крадіжки і злочини, пов’язані з наркотиками.
Також експертиза показала, що водій на момент вчинення ДТП перебував під дією трамадолу.
Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель двох і більше осіб) Кримінального кодексу України та визначив йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі. Також суд зобов’язав обвинуваченого сплатити родичам загиблих 1,5 мільйона гривень моральної шкоди.
Фото прес-служби Нацполіції України
Також з цієї категорії...

Перший віце-прем`єр уряду Криму виграв...
20 июн. 2013 г.

Учасників антиклерикальної акції біля Мистецького...
30 июл. 2013 г.

Суд відібрав у донецьких власників...
16 мар. 2015 г.
Набираючі популярність...

Поки росія та Білорусь готуються...
29 авг. 2025 г.

Влада США анулювала візи палестинських...
29 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
30 авг. 2025 г.
Останні новини
30.08.2025 10:09
Збито та подавлено 548 Цілей Противника30.08.2025 10:00
850 москалів подохло минулої доби на українській землі29.08.2025 22:30
Кредитна програма SAFE допоможе країнам ЄС підтримувати Україну29.08.2025 18:13
Чудовищный сон Украины на день НезависимостиПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 29 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі