ОАСК просять зобов’язати ДБР внести зміни до відомостей про місцезнаходження Бюро за точною адресою
- Подробиці
- Опубліковано 29.04.2021 21:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2510
Суд просять зобов’язати ДБР подати до держреєстратора заяву про внесення змін до відомостей про місцезнаходження Бюро, вказавши адресу місцезнаходження правоохоронного органу - вулиця Симона Петлюри, будинок № 15. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Наразі суд відкрив провадження в адміністративній справі. Судове засідання відбудеться 17 травня, повідомляє прес-служба суду.
Зазначимо, що позивач просить суд скасувати записи державних реєстраторів Печерської та Солом'янської районних в місті Києві держадміністрацій про реєстрацію відомостей щодо місцезнаходження Державного бюро розслідувань за адресами у Києві - вул. Михайла Грушевського, будинок № 12/2 та вул. Панаса Мирного, будинок № 28.
Також позивач просить Окружний адміністративний суд міста Києва зобов'язати Державне бюро розслідувань подати до державного реєстратора заяву щодо здійснення держреєстрації внесення змін до відомостей про місцезнаходження юридичної особи, зазначивши фактичну адресу місцезнаходження правоохоронного органу: 01032, м Київ, Шевченківський район, вул. Симона Петлюри, будинок № 15.
Фото oask.gov.ua
Також з цієї категорії...

Конституційний суд залишив недоторканість Президенту...
11 июл. 2012 г.

Організована група сутенерів отримала покарання...
21 нояб. 2016 г.

За вчинення розбоїв двом киянам...
8 мар. 2017 г.
Набираючі популярність...

Знешкоджено 292 ворожих БпЛА
5 июл. 2025 г.

Чому США припинили надавати Україні...
5 июл. 2025 г.

Відмова від колоніальної спадщини: низка...
5 июл. 2025 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі