ОАСК просять зупинити дію Положення про проведення добору на посаду члена Етичної ради для формування списку кандидатів за квотою РСУ
- Подробиці
- Опубліковано 21.10.2021 18:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2389
Окружний адміністративний суд міста Києва просять зупинити дію Положення про проведення добору на посаду члена Етичної ради для формування списку кандидатів до Першого складу Етичної ради за квотою Ради суддів України, затвердженого рішенням Ради суддів України №46 від 21 вересня 2021 року, повідомляє прес-служба суду.
Така вимога міститься у заяві про забезпечення позову, що надійшла до суду до подання самого позову, як це передбачено положеннями Кодексу адміністративного судочинства України.
Заявником зазначений Олег Ткачук, відповідачем – Рада суддів України.
Наразі суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.
Фото oask.gov.ua
Також з цієї категорії...

Прокуратура Києва спростувала інформацію про...
4 янв. 2016 г.

Винуватець ДТП, в якій загинуло...
30 нояб. 2016 г.

ОАСК просять заборонити Національному університету...
9 нояб. 2020 г.
Останні новини
Полковник ВСУ в запасе и военный эксперт Роман Свитан вместе с ведущей Ириной Узловой обсудили самые горячие новости
Коментарі