Кримінальна справа за фактом загибелі студента Ігоря Індила направлена на новий судовий розгляд

prok riev new

 
Апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Києва та повернув кримінальну справу за фактом загибелі Ігоря Індила на новий судовий розгляд.


Деснянський районний суд м. Києва 29 жовтня минулого року виніс постанову про повернення кримінальної справи на додаткове розслідування, мотивуючи своє рішення неповнотою досудового слідства.

Прокуратура Києва, не погоджуючись з таким рішенням суду, оскаржила його в апеляційному порядку, оскільки у справі виконані усі необхідні слідчі дії.

Ухвалою Апеляційного суду м. Києва апеляційна скарга прокурора задоволена.

Апеляційною інстанцією постанова районного суду скасована та кримінальна справа за фактом загибелі Ігоря Індила направлена до Деснянського районного суду на новий судовий розгляд в іншому складі суддів, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.