Нафтогаз позивається до НКРЕКП: ОАСК вирішує питання відкриття провадження у справі
- Подробиці
- Опубліковано 18.02.2022 17:39
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5873

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє прес-служба суду.
Серед вимог позову – визнати протиправною та нечинною постанову НКРЕКП №1120 від 08.07.2021 року.
Зокрема, оскаржуваною постановою було внесено зміни до Кодексу газотранспортної системи, Правил постачання природного газу та Типового договору постачання природного газу постачальником «останньої надії».
Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.
Фото oask.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 26 червня


Коментарі