За ініціативи СБУ в Україні остаточно заборонили діяльність 12 проросійських партій
- Подробиці
- Опубліковано 22.10.2022 15:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1907
Цими днями Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України відхилив апеляційну скаргу «Соціалістичної партії України» і, таким чином, остаточно заборонив її діяльність у нашій країні. Відтепер в Україні повністю заборонена діяльність вже 12 проросійських політсил, повідомляє прес-центр СБ України.
Рішення про заборону функціонування «Соціалістичної партії України» прийняте на підставі указу Президента та рішення РНБО. В їх основі – докази деструктивної діяльності партії, зібрані у межах реагування СБУ на загрози національній безпеці.
Йдеться передусім про демонстративну підтримку та популяризацію агресивної антиукраїнської політики росії як на рівні керівництва, так і «звичайних» членів цього партійного об’єднання.
Таким чином, ця політична сила поповнила список заборонених раніше проросійських політичних партій, серед яких: «Опозиційний блок», «Соціалісти», партія «Справедливості та розвитку», «Наші», «Держава», «Блок Володимира Сальдо», «Ліва опозиція», «Партія Шарія», «Союз лівих сил», «Опозиційна платформа – За життя» та «Прогресивна соціалістична партія України».
У ході слідчо-оперативних дій доведено, що представники цих політичних сил брали безпосередню участь у встановленні окупаційного режиму на захоплених рф територіях України; організації та проведенні на цих територіях фейкових «референдумів».
Від початку широкомасштабного вторгнення рф за фактами діяльності їх функціонерів слідчі СБУ розпочали понад 80 досудових розслідувань, у тому числі щодо депутатів рад різного рівня; у межах цих проваджень оголосили 37 підозр.
Окремі фігуранти цих проваджень переховуються від правосуддя, у тому числі на території рф.
СБУ наголошує на невідворотності покарання за злочини проти національної безпеки України і надалі відстоюватиме інтереси держави у подібних судових справах.
Фото slovoidilo.ua
Також з цієї категорії...

Обвинувачення члена-кореспондента Національної академії медичних...
12 окт. 2012 г.

Минобороны заставляют через суд принять...
15 сент. 2014 г.

На Житомирщині екс-голова місцевого суду...
14 июн. 2017 г.
Набираючі популярність...

Тактики КДБ та мілких порізів,...
23 авг. 2025 г.

Поліція зʼясовує обставини ДТП з...
23 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
25 авг. 2025 г.
Останні новини
25.08.2025 09:43
Збито/подавлено 76 ворожих БпЛА25.08.2025 09:36
870 москалів подохло минулої доби на українській землі24.08.2025 10:01
Збито-подавлено 48 ворожих БпЛА24.08.2025 09:50
910 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі