​До довічного позбавлення волі засуджено чоловіка, який позбавив життя батьків колишньої коханки

6 червня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ у відкритому судовому засіданні, в режимі відеоконференції, розглянула апеляційну скаргу прокурора на вирок Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 08 березня 2023 року, повідомляє пресслужба суду.


Нагадаємо, що 19 серпня 2021 року між обвинуваченим Т. та потерпілими, які були батьками його колишньої коханки, виник конфлікт у коридорі будинку за місцем їх проживання. Під час з'ясування стосунків обвинувачений Т. дістав з кишені кухонний ніж і тричі вдарив у груди чоловіка. Від отриманих травм потерпілий помер на місці, його дружина намагалася втекти, але нападник увірвався до квартири, наздогнав її на кухні й наніс щонайменше 17 ножових ударів в різні ділянки тіла. Травми виявилися несумісними з життям.

Вироком місцевого суду громадянина Т. визнано винним за умисне вбивство двох осіб, вчинене з особливою жорстокістю, та засуджено до 15 років позбавлення волі.

В апеляційній скарзі прокурор просив вирок скасувати, ухвалити новий вирок, яким призначити Т. покарання у виді довічного позбавлення волі. Обвинувачений просив апеляційну скаргу залишити без задоволення.

Судовий розгляд відбувся за участі прокурора, захисника обвинуваченого, а також обвинуваченого, який брав участь в режимі відеоконференції із Запорізьким слідчим ізолятором.

За результатами апеляційного розгляду, колегією суддів апеляційного суду ухвалено новий вирок, яким вирок районного суду щодо громадянина Т. в частині призначеного покарання скасовано та призначено покарання за п.п. 1, 4 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох або більше осіб, вчинене з особливою жорстокістю) у виді довічного позбавлення волі, в решті вирок суду залишено без змін.

Суддя-доповідач: Олександр Гончар

Справа № 333/33/22

Фото zpa.court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан в ефірі разом із ведучою Іриною Узловою обговорив гучні вимоги Зеленського до партнерів

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.