Столична прокуратура відсудила 6 га землі на Теремках

apelyats sud

 
Київський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції щодо незаконності передачі під житлове будівництво 6 га землі у Голосіївському районі. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

У 2007 році на підставі рішення Київради земельна ділянка вартістю 14 млн гривень на вул. Академіка Заболотного була передана в оренду столичному кооперативу для житлової забудови.

Прокурорською перевіркою встановлено, що рішення міськради не відповідає вимогам земельного законодавства, оскільки кооператив не мав на меті будівництво та експлуатацію житла для членів свого кооперативу, як було передбачено їхнім статутом.

Зважаючи на виявлені порушення, столичною прокуратурою було заявлено позов про скасування протиправного рішення, а також правоустановчих документів.

Наразі судами першої та апеляційної інстанції вимоги прокуратури визнано законними та задоволено у повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.