​15 років позбавлення волі з конфіскацією майна: вирок громадянину за обвинуваченням у колабораційній діяльності


1 грудня 2023 року суд ухвалив вирок за обвинуваченням особи у добровільному зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (частина 7 статті 111-1 Кримінального кодексу України).

Судовий розгляд відбувався у спеціальному судовому провадженні in absentia (за відсутності обвинуваченого). При цьому, судом було вжито всіх заходів про виклик обвинуваченого у судові засідання.

Під час судових дебатів прокурор просив визнати громадянина винним та призначити відповідне покарання в межах санкцій осудних статей, а саме 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади на 15 років та з конфіскацією усього особистого майна.

У свою чергу, захисник обвинуваченого просив постановити виправдувальний вирок.

Оцінивши докази, які були подані сторонами кримінального провадження, суд дійшов висновку про винуватість громадянина у скоєнні кримінального правопорушення та призначив йому покарання за сукупністю кримінальних правопорушень у вигляді 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування, правозахисних і правоохоронних органах та займатися діяльністю, яка пов'язана з наданням публічних послуг, строком на 15 років з конфіскацією усього особистого майна.

Інформаційно: у травні 2022 року громадянин погодився на пропозицію невстановлених осіб з числа військовослужбовців та представників спецслужб рф у місті Херсоні та добровільно зайняв посаду так званого «начальника лабораторії наркотичних засобів та психотропних речовин, лікарських засобів та отруйних речовин, вибухових речовин та продуктів пострілу Експертного криміналістичного центру ГУ МВС у Херсонській області», тобто посаду у незаконно створеному окупаційною владою на тимчасово окупованій території міста Херсона правоохоронному органі.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в установленому законом порядку.

Кримінальне провадження: 521/234/23

Малиновський районний суд м. Одеси

Фото google.com/searchКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.