​Апелляционный суд оставил Мартыненко на поруках

Апелляционный суд Киева отклонил жалобу Специализированной антикоррупционной прокуратуры и оставил без изменений решение Соломенского райсуда, которым бывшего народного депутата Николая Мартыненко взяли на поруки народные депутаты и министры. Об этом сообщает «Главком».


«Жалобу прокуроров САП оставить без удовлетворения. Решение Соломенского суда оставить в силе», - огласил решение председательствующий судья.

По мнению прокуроров САП, мера пресечения для Мартыненко очень мягкая. Также прокуроры считают, что Мартыненко может использовать социальные сети и СМИ, чтобы влиять на общественное мнение, и обвинили защитников в неподобающем поведении.

Как известно, САП просила назначить Мартыненко альтернативную меру пресечения в виде залога в размере 300 млн грн. В свою очередь, адвокаты уверяют в том, что Мартыненко не собирается выезжать за пределы Украины и риски надуманные.

Николай Мартыненко. Фото Радио Свобода



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.