​Відкладено розгляд апеляційних скарг у кримінальному провадженні відносно обвинувачених в організації нападу на Катерину Гандзюк


Київський апеляційний суд повідомляє, що судове засідання з розгляду апеляційних скарг, поданих на вирок Дніпровського районного суду міста Києва від 26 червня 2023 у кримінальному провадженні за обвинуваченням М. та Л., відкладено за клопотанням обвинуваченого М.

Розгляд апеляційних скарг у вказаній справі відбудеться 12 лютого 2024 року (11 год. 00 хв).

Одночасно повідомляємо, що на офіційному каналі Youtube «Київський апеляційний суд» буде здійснюватися онлайн-трансляція судового засідання.

Київський апеляційний суд

Фото court.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.