Будівництва біля музею «Пирогово» не буде

apel sud

 
Київський апеляційний господарський суд залишив в силі рішення суду першої інстанції щодо визнання недійсним рішення Київради про передачу під забудову 16,5 га землі біля Музею народної архітектури та побуту України «Пирогово».


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

У 2007 році вказану земельну ділянку на вулиці Заболотного у Голосіївському районі вартістю понад 40 млн гривень Київрада надала в оренду житловому кооперативу для масштабного житлового будівництва.

Як з’ясувалось у ході прокурорської перевірки, зазначені землі розташовані на території буферної зони Музею народної архітектури та побуту України і їх передача в оренду можлива виключно на підставі відповідних погоджень, які забудовник не мав.

Враховуючи виявлені порушення, прокуратура міста Києва звернулась до Господарського суду з вимогою повернути земельну ділянку територіальній громаді столиці. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури столиці в повному обсязі.

Наразі Київський апеляційний господарський суд погодився з доводами прокурора та залишив рішення суду першої інстанції без змін.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.