​Незаконний збут вогнепальної зброї, привезеної зі сходу України: чоловіка, який заробляв на реалізації бойових засобів, суд позбавив волі на 3 роки

Колегія суддів Чернівецького апеляційного суду залишила без змін вирок Хотинського районного суду Чернівецької області, а апеляційні скарги обвинуваченого та його захисника, які просили призначити покарання без ізоляції від суспільства – без задоволення.

Суд встановив, що в липні минулого року 43-річний львів’янин повідомив своєму співрозмовнику за допомогою мобільного застосунку «WhatsApp», що він має для продажу пістолет-кулемет «Skorpion vz. 61» та може привезти з зони бойових дій карабін «М4А1». Отримавши замовлення, чоловік наприкінці місяця відправився на схід України.

У ході розмови під час повернення обвинувачений надав покупцю свій банківський рахунок, а після надходження обумовленої суми вони домовилися про зустріч на території екопарку в м. Хотин.

У своїх скаргах апелянти, не заперечуючи кваліфікації дій, просили застосувати положення ст. 75, 76 ККУ та призначити умовне покарання.

Оскаржуючи вирок, вони вважали, що суд не врахував у повній мірі визнання обвинуваченим своєї вини, його сімейний стан, позитивну характеристику та інші обставини, які могли би слугувати підставою для пом’якшення покарання.

Натомість, Чернівецький апеляційний суд, відмовляючи в задоволенні апеляційних скарг, у своїй ухвалі погодився з позицією районного суду щодо відсутності законних підстав для застосування в даному провадженні положень ст. ст. 69, 75 КК України, з огляду на суспільну небезпечність даного кримінального правопорушення.

«Суд І інстанції призначив обвинуваченому мінімальне покарання, передбачене санкцією ч. 1 ст. 263 КК України, яке слід відбувати реально, вважаючи, що таке покарання є співмірним протиправному діянню, необхідним і достатнім для виправлення обвинуваченого, попередження вчинення ним нових злочинів та змусить додержуватися положень закону про кримінальну відповідальність», - зазначив апеляційний суд.

Чернівецький апеляційний суд

Фото court.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.