​8 років позбавлення волі з конфіскацією майна: засуджено мешканку Луганської області за обвинуваченням у колабораційній діяльності

22 березня 2024 року Юр’ївським районним судом Дніпропетровської області розглянуто в порядку спеціального судового провадження за відсутності обвинуваченої (in absentia) кримінальне провадження за обвинуваченням громадянки П., мешканки Щастинського району Луганської області, у вчиненні злочину, передбаченого частиною 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора) та ухвалено вирок.


За обставинами справи:

У
грудні 2022 року громадянка України П. добровільно зайняла посаду начальника так званого «Теплівського відділу життєзабезпечення населених пунктів Адміністрації Станично-Луганського району ЛНР», який є структурним підрозділом так званої «Адміністрації Станично-Луганського району ЛНР», тобто посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора.

За результатами розгляду справи:

Обвинувачену П. визнано винуватою у пред’явленому за частиною 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України обвинуваченні та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років з позбавленням права обіймати будь-які посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування чи органах, що надають публічні послуги, на строк 15 років, з конфіскацією в дохід держави всього майна, яке є її приватною власністю.

До набрання вироком законної сили, П. залишити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Строк відбування покарання П. рахувати з моменту її затримання у зв’язку з виконанням даного вироку.

Звертаємо увагу, що вирок не набрав законної сили та міститься в Єдиному реєстрі судових рішень за № 198/397/23.

Юр'ївський районний суд Дніпропетровської області

Фото court.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.