​Вирок за державну зраду: 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Мешканця Запорізького району Запорізької області засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна за державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану (частина 2 статті 111 Кримінального кодексу України).

За інформацією Жовтневого районного суду м. Запоріжжя, громадянин збирав та передавав проросійському «блогеру» інформацію про кількість і місця військової техніки та особового складу ЗСУ з метою нанесення по їх позиціям ракетних ударів, висловлював задоволення з приводу можливого захоплення зс рф м. Запоріжжя.

Обвинувачений не визнавав своєї провини, але його позиція та доводи захисника повністю спростовані доказами, які досліджені в суді.

З вироком суду можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 331/1798/22.

Жовтневий районний суд м. Запоріжжя

Фото court.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.