​ДП «АМПУ» отримало підґрунтя для повернення 118 млн грн - рішення суду

Північний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду м. Києва, яким визнано недійсним договір між державним підприємством «Адміністрація морських портів України» (далі — ДП «АМПУ») та ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв» вартістю 712 млн грн. Рішення, ухвалене апеляційною інстанцією 13 березня 2019 року, набуло законної сили. Це дозволяє ДП «АМПУ» розпочати процедуру повернення незаконно сплачених 118,4 млн грн, повідомляє прес-служба бюро.


Крім того, завдяки позовній роботі НАБУ запобігло перерахуванню на користь ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв» близько 395 млн грн та завдання ДП «АМПУ» збитків на суму близько 146 млн грн.

Цей договір поряд зі ще одним — на 290 млн грн — детектив НАБУ досліджували в ході розслідування фактів заволодіння коштами ДП «АМПУ» під час державних закупівель послуг із днопоглиблення. Розслідування детективи Бюро завершили, справа розглядається у Шевченківському районному суді м. Києва.

Слідством встановлено, що у 2015-2016 роках ДП «АМПУ» з порушенням законодавства провело дві процедури закупівлі днопоглиблювальних послуг у Бердянському та Маріупольському портах. Переможцем торгів стало ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв», з яким службові особи ДП «АМПУ» підписали договори на надання послуг за завищеними цінами. Внаслідок таких дій державі завдано збитків в особливо великих розмірах.

За матеріалами, зібраними під час досудового розслідування, НАБУ звернулося до суду із позовами про визнання недійсними договорів на 290 млн грн та 712 млн грн.

У січні 2018 року Господарський суд визнав недійсним договір на 290 млн грн. Рік потому аналогічне рішення той же суд ухвалив і щодо договору на 712 млн грн.

Всі деталі справи «АМПУ» — у статті.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.