​Притягнуто до відповідальності чоловіка, який дозволив дев’ятирічній дитині керувати автомобілем


Сихівський районний суд м. Львова повідомляє, що 10 березня 2024 року 32-річний мешканець Львова допустив до керування транспортним засобом свою малолітню падчерку, чим наражав її та інших учасників дорожнього руху на небезпеку, вчинивши таким чином правопорушення, передбачене частиною 1 статті 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Сихівським районним судом м. Львова 27 травня 2024 року ухвалено постанову, згідно з якою чоловіка визнано винуватим у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення та накладено максимальне стягнення, передбачене санкцією вищевказаної статті КУпАП, у виді штрафу у розмірі 1700 грн.

Постанова не набрала законної сили та може бути оскаржена.

Сихівський районний суд м. Львова

Ілюстративне фото uzhgorod.net.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.