Охоронець автостоянки продав чужий автомобіль - суд призначив чолов’язі покарання
- Подробиці
- Опубліковано 08.08.2021 19:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2609
У жовтні минулого року до чергової частини Деснянського управління поліції звернувся киянин та повідомив про зникнення автомобіля «БМВ» зі стоянки на вулиці Оноре де Бальзака. Подію черговий належним чином зареєстрував, а оперативні працівники розпочали пошуки викраденого транспортного засобу, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
У ході досудового розслідування поліцейські з’ясували, що до скоєння злочину причетний охоронець паркінгу. Чоловік вирішив заволодіти чужим транспортним засобом, оскільки власник протягом року не приходив за ним. Через мережу Інтернет зловмисник продав автівку, а новий власник розібрав її на запчастини.
Працівники поліції затримали 31-річного киянина, який має невідбуте покарання за зберігання наркотиків. Слідчі зібрали усю необхідну доказову базу та повідомили фігуранту про підозру.
Вироком Деснянського районного суду у місті Києві зловмиснику за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.
Окрім цього, на підставі ст. 71 (Призначення покарання за сукупністю вироків) Кримінального кодексу України, приєднано невідбуту частину покарання попереднього вироку, а відтак чоловік проведе у в’язниці три роки та один місяць.
Фото facebook.com/Desnsud.court.kiev
Також з цієї категорії...

Останнє слово в суді Ганни...
3 окт. 2012 г.

Вищий адмінсуд визнав незаконним арешт...
17 нояб. 2015 г.

Прокуратура вимагає повернути у комунальну...
14 июн. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
27 авг. 2025 г.

920 москалів подохло минулої доби...
27 авг. 2025 г.

Збито-подавлено 74 ворожі БпЛА
27 авг. 2025 г.
Останні новини
27.08.2025 09:24
Збито-подавлено 74 ворожі БпЛА27.08.2025 08:23
920 москалів подохло минулої доби на українській землі26.08.2025 18:10
Головне, щоб Залужний не пересидів у засідці26.08.2025 11:03
Збито-подавлено 47 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 26 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі