Тимошенко вимагає роз’яснення суті обвинувачень
- Подробиці
- Опубліковано 22.07.2011 17:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2322
Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає від суду пояснень щодо складу злочину, який їй інкримінують.
"Мені не зрозуміла зовсім суть обвинувачення. Тому що сам обвинувальний висновок є просто ганьбою прокуратури, де не співпадають ні дати, ні цифри, не співпадає одна частина цього обвинувального висновку з іншою. Розібратися ніхто не зможе, тому що це все робилося нашвидкуруч", - сказала Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання судді, чи розуміє вона суть обвинувачення і чи визнає свою провину.
Лідер партії "Батьківщина" процитувала норму статті 298 Кримінально-процесуального кодексу, згідно з якою головуючий мав роз’яснити їй суть обвинувачення. Однак суддя Родіон Кірєєв не зміг роз’яснити Юлії Тимошенко суть обвинувачень, пред’явлених їй, обмежившись цитуванням статті 365 Кримінального кодексу, згідно з якою їй висунуто обвинувачення.
"Кримінальна справа сфальшована на замовлення Януковича. Всі люди, які представляють суд, в тому числі ті, хто безпосередньо брали і беруть участь в свідомому фальшуванні всієї справи, роблять злочин. І тому я вважаю, що відповідати за злочин мусять ті, хто цю справу продовжує фальшувати, маючи повну ясність та уявлення про те, що ніякого складу злочину тут немає", - резюмувала Юлія Тимошенко.
Також з цієї категорії...

За п’ять хвилин українське «правосуддя»...
8 июн. 2011 г.

Кірєєв повторно відмовив у своєму...
24 июн. 2011 г.

Суд переніс розгляд скарги Тимошенко...
16 дек. 2011 г.
Набираючі популярність...
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати...
24 апр. 2025 г.

А що, війна - не...
25 апр. 2025 г.

Чи почула влада тих, хто...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...25.04.2025 19:24
А що, війна - не для всіх турбота?25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі