Невідомі особи спровокували бійку з прихильниками Тимошенко біля суду
- Подробиці
- Опубліковано 10.07.2012 07:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1801
Наразі відбувається бійка між народними депутатами та групою людей спортивної статури, одягнутих у форму комунальників.
Особи характерної зовнішності почали збиратися у парку біля суду з 8-ої години ранку.
На проханням народних депутатів представитися, молодики відмовлялися це робити і ховали обличчя.
Сутичка розпочалася одразу після того, як активісти «Батьківщини» і народні депутати спробували встановити сцену і звукопідсилюючу апаратуру.
При цьому народний депутат Сергій Пашинський продемонстрував журналістам документ на ім’я харківського міського голови, у якому він, як народний депутат, інформує місцеву владу про те, що сьогодні проводитиме зустріч з виборцями біля приміщення апеляційного суду і що під час зустрічі можливе використання звукопідсилюючого обладнання.
До суду стягнута велика кількість працівників міліції, які не пускають до суду нікого, крім депутатів і журналістів, повідомляє byut.com.ua.
Також з цієї категорії...

Далекоглядний суд переніс процес Тимошенко...
23 июл. 2012 г.

Розгляд касаційної скарги Юлії Тимошенко...
16 авг. 2012 г.

Обвинувачення відволікає увагу Вищого спецсуду...
21 авг. 2012 г.
Набираючі популярність...

У своєму суботньому пості Трамп...
14 сент. 2025 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.
Останні новини
15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛА15.09.2025 09:02
910 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі