Тюремники готуються силою доправити Тимошенко в суд?
- Подробиці
- Опубліковано 09.07.2012 10:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1893
Він зазначив, що не володіє інформацією, чи була проведена судмедекспертиза, повідомляє tyzhden.ua. «Станом на сьогоднішній день на 9:00 в матеріалах справи нічого немає», - зазначив Власенко.
У той же час захисник сказав, що сьогодні у районі Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» в Харкові, де Тимошенко проходить курс лікування, чергує велика кількість працівників міліції.
«Сьогодні поблизу лікарні збільшено кількість працівників міліції, стоять два пости ДАІ, які блокують всі автомобілі, незрозуміло на якій підставі. Це може говорити про те, що вони до чогось готуються », - сказав він.
Як відомо, 25 червня суддя Київського районного суду Харкова Костянтин Садовський до 10 липня цього року оголосив перерву в розгляді кримінальної справи стосовно Тимошенко щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України».
Садовський задовольнив клопотання прокурорів про призначення Тимошенко комісійної судово-медичної експертизи, яка повинна встановити стан здоров'я екс-прем'єра, можливість її участі у судових засіданнях, можливість сприймати усну та письмову інформацію та наявність протипоказань для присутності на судових засіданнях.
Суд зобов'язав Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи провести відповідну експертизу стану здоров'я Тимошенко. Садовський у своєму рішенні зазначив, що експертиза має бути проведена з Тимошенко, а якщо це неможливо, - на підставі її медичних документів. Суддя зазначив, що питання про припинення або продовження провадження у справі буде прийнято після отримання результатів експертизи.
Нагадаємо, 28 червня Власенко заявив, що Тимошенко відмовилася від проведення комісійної судово-медичної експертизи.
Також з цієї категорії...

Судді маніпулюють, як наперстками, слуханнями...
11 июл. 2012 г.

Будь-яке рішення суду, окрім скасування...
20 авг. 2012 г.

Київський суд Харкова вчергове переніс...
11 сент. 2012 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Поліція Києва ліквідувала масштабний канал...
3 окт. 2025 г.

Через американський шатдаун угода України...
3 окт. 2025 г.
Останні новини
06.10.2025 11:29
Збито та подавлено 83 цілі противника06.10.2025 08:16
1090 кацапів подохло минулої доби на українській землі05.10.2025 09:19
870 кацапів подохло минулої доби на українській землі04.10.2025 12:02
Збито та подавлено 73 ворожих БпЛА04.10.2025 11:50
950 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі