Тюремники планують силою доставити Юлію Тимошенко в суд
- Подробиці
- Опубліковано 12.02.2013 18:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2654
Захисник екс-прем'єр-міністра України Андрій Кожем'якін не виключає, що влада намагатиметься силоміць доставити Юлію Тимошенко до Києву на завтрашнє засідання суду, на якому планується допросити свідка у новій сфабрикованій справі про вбивство у 1996 році народного депутата Євгена Щербаня.
"Із власних джерел у нас є інформація, що влада планує провести таку акцію… І є досить велика вірогідність, що Юлія Тимошенко буде доставлятися до Києва для участі у судовому засіданні", - сказав Андрій Кожем'якін.
Захисник екс-прем'єра при цьому підкреслив, що Юлія Тимошенко не відмовляється, а не може брати участь у судових засіданнях у зв’язку з перебуванням на стаціонарному лікуванні у медичній установі. "Є пункт п'ятий статті 138 Кримінального процесуального кодексу. В ньому йдеться про те, що людина, яка знаходиться на стаціонарному лікуванні, не може бути викликана будь-ким - слідчим, прокурором, або суддею", - пояснив він.
"Юлія Тимошенко готова брати участь у засіданнях суду. Більше того, вона готова брати участь у процесуальних діях при допитах тих нібито свідків, яких повикопували із підвалів, але тільки тоді, коли стан здоров'я дозволить їй це зробити. І по-друге, коли вона буде підготовлена, тобто їй будуть надані всі матеріали, всі томи справи. Якщо пенітенціарна служба і керівництво колонії за рішенням суду вважають, що треба приймати рішення і привозити її силою, то нехай вони таке рішення приймають, але є закон, який необхідно виконувати", - наголосив Андрій Кожем'якін.
Як відомо, Печерський районний суд Києва переніс з 7 на 13 лютого на 14.00 проведення слідчих дій у досудовому розслідуванні справи про вбивство народного депутата Євгена Щербаня. Слідчий суддя у справі Оксана Царевич також постановила забезпечити доставлення Юлії Тимошенко на судове засідання, повідомляє tymoshenko.ua.
Також з цієї категорії...

Кірєєв назвав обстеження Тимошенко «чередою...
22 авг. 2011 г.

Тимошенко пред’явлено логічно хибне і...
29 сент. 2011 г.

Киевский суд Харькова начал предварительное...
19 апр. 2012 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
19 авг. 2025 г.

890 москалів подохло минулої доби...
19 авг. 2025 г.
Останні новини
19.08.2025 10:35
Збито-подавлено 236 цілей противника19.08.2025 08:59
890 москалів подохло минулої доби на українській землі18.08.2025 10:15
Збито 88 ворожих БпЛА18.08.2025 10:07
940 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 серпня обговорили такі теми:
Коментарі